BARFUSS Intenzív lábápoló krém, 75 ml

Intenzív hidratálás a mindennapos ápolásért

Új!

900 Ft

(12.000 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 75 ml

Még 5 darab raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Száraz és igénybe vett lábakra
  • Gyümölcsösen friss illat és urea
  • Gazdag formula, cukorbetegek számára is

Gyakran együtt vásárolt a BARFUSS Lábfürdősó, 450 g termékkel

BARFUSS Intenzív lábápoló krém, 75 ml 900 Ft (12.000 Ft / l)
BARFUSS Lábfürdősó, 450 g 980 Ft (2.178 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.880 Ft
Leírás

A BARFUSS intenzív lábápoló krém gazdag formulájával ápolja a száraz és igénybe vett lábakat, így ideális a mindennapos használatra. Intenzíven hidratál, és enyhíti a száraz bőr érzetét.

Minden előny egy pillantásra:

  • Gazdag formula: Ureával, allantoinnal és glicerinnel az intenzív hidratálásért.
  • Különleges igényekre: Cukorbetegek számára is alkalmas.
  • Kellemes illat: Gyümölcsösen friss illatot hagy maga után.
  • A szárazság enyhítése: Érezhetően enyhíti a bőr száraz érzetét.

Cikkszám: MUE-57575
Tartalom: 75 ml
EAN: 2200313696190
Gyártói szám: 57575
Márkák: BARFUSS
Bőrtípus: száraz bőr
Alkalmazás: Gyengéden masszírozza el száraz, tiszta lábán, és hagyja jól felszívódni.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Németország, chh-cosmetic.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: BARFUSS Intenzív lábápoló krém