BARFUSS Lábfürdősó, 450 g

Frissítő lábfürdő fáradt lábakra

Új!

980 Ft

(2.178 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 450 g

Még 5 darab raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Lábápoláshoz használható
  • Borsmenta-, eukaliptusz- és rozmaringolajjal
  • Tengeri sóval

Gyakran együtt vásárolt a BARFUSS Intenzív lábápoló krém, 75 ml termékkel

BARFUSS Lábfürdősó, 450 g 980 Ft (2.178 Ft / kg)
BARFUSS Intenzív lábápoló krém, 75 ml 900 Ft (12.000 Ft / l)
Teljes összeg: 1.880 Ft
Leírás

A BARFUSS lábfürdősó kifejezetten a lábak ápolására készült.

Az összes kiemelt tulajdonság egy pillantásra:

  • Lábápoláshoz: Kifejezetten a lábakon történő alkalmazásra fejlesztve.
  • Válogatott olajokkal: Borsmentaolajat, eukaliptuszolajat és rozmaringolajat tartalmaz.
  • Tengeri sóval: A formula tengeri sóval gazdagított.

Cikkszám: MUE-5324-BAR05
Tartalom: 450 g
EAN: 4053776043425
Gyártói szám: 5324 BAR05
Márkák: BARFUSS
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Németország, www.titania-fabrik.de/startseite

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: BARFUSS Lábfürdősó