AVEO Professional Silver Gloss hajkúra, 20 ml

Elegáns ragyogás és jobb fésülhetőség

Új!

410 Ft

(20.500 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 20 ml

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Ősz és szőkített hajra
  • Hamvasító formulával
  • Kiegyenlíti a haj szerkezeti károsodásait

Gyakran együtt vásárolt a AVEO Professional Pure Moisture sampon , 250 ml termékkel

AVEO Professional Silver Gloss hajkúra, 20 ml 410 Ft (20.500 Ft / l)
AVEO Professional Pure Moisture sampon , 250 ml 790 Ft (3.160 Ft / l)
Teljes összeg: 1.200 Ft
Leírás

Az AVEO Professional Silver Gloss hajkúra kifejezetten ősz és szőkített hajra kifejlesztett hajápoló, amely kiegyenlíti a haj szerkezeti károsodásait. Formulája simává és könnyen kezelhetővé teszi a hajat, valamint védelmet nyújt a nem kívánt színárnyalatok kialakulása ellen.

Minden előny egy pillantásra:

  • Hamvasító formula: Kifejezetten az ősz és szőkített haj igényeihez igazítva.
  • Ápoló kivonatok: Értékes barackmagolajat és ezüstfűzkivonatot tartalmaz.
  • Ragyogás és simaság: Elegáns fényt kölcsönöz a hajnak, és javítja a fésülhetőségét.
  • Szerkezetkiegyenlítő hatás: Célzottan kiegyenlíti a haj szerkezeti károsodásait.

Cikkszám: MUE-2021791
Tartalom: 20 ml
EAN: 4053776002019
Gyártói szám: 2021791
Márkák: AVEO
Hajszín: Szőke, Szürke/Ezüst
Alkalmazás: Gyengéden vigye fel a maszkot nedves hajára. Néhány perc hatóidő után alaposan mossa le.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Emil Kiessling GmbH, Obere Lerch 40, 91166 , Georgensgmünd, Németország, www.emil-kiessling.de/de/kiessling-cosmetics-in-motion/home

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: AVEO Professional Silver Gloss hajkúra

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder