AVEO Professional Pure Moisture sampon , 250 ml

Kompenzálja a nedvességvesztést

790 Ft

(3.160 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 250 ml

Még 3 darab raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Normál és száraz hajra
  • Hidratálja
  • Panthenollal és uborka kivonattal

Gyakran együtt vásárolt a AVEO Professional Split-End Protect kondicionáló , 200 ml termékkel

AVEO Professional Pure Moisture sampon , 250 ml 790 Ft (3.160 Ft / l)
AVEO Professional Split-End Protect kondicionáló , 200 ml 790 Ft (3.950 Ft / l)
Teljes összeg: 1.580 Ft
Leírás

Az AVEO Professional Pure Moisture sampon kompenzálja a haj nedvességvesztését. Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt, míg a panthenol és az uborka kivonat hidratálja és rugalmassá teszi a hajat.

Cikkszám: MUE-2014468
Tartalom: 250 ml
EAN: 2200251559526
Gyártói szám: 2014468
Márkák: AVEO
Termékcsalád: Professional
Hajtípus: Normál haj, Száraz haj
Mentes: Mikroműanyag, Szilikon
Általános információ: Ne kerüljön szembe, szükség esetén bő vízzel öblítse ki
Alkalmazás: Masszírozza el a sampont nedves hajában, majd alaposan öblítse le.
Összetevők (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Glycerin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Sodium Formate, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Juice, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Emil Kiessling GmbH, Obere Lerch 40, 91166 , Georgensgmünd, Németország, www.emil-kiessling.de/de/kiessling-cosmetics-in-motion/home

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: AVEO Professional Pure Moisture sampon

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder