tetesept Karibiktraum für сomagolósó, 60 g

Fürdőadalék a tökéletes wellnessélményért

286 Ft 410 Ft -30%

(4.767 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 60 g

raktáron

Kiszállítás október 08., csütörtök-ig, amennyiben kedd 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Gyengéd ápolás
  • Kókusz- és limeillat
  • Nyaralási hangulat otthon

Gyakran együtt vásárolt a tetesept Habfürdő To someone very special, 40 ml termékkel

tetesept Karibiktraum für сomagolósó, 60 g 286 Ft (4.767 Ft / kg)
tetesept Habfürdő To someone very special, 40 ml 706 Ft (17.650 Ft / l)
Teljes összeg: 992 Ft
Leírás

A tetesept Karibiktraum fürdősójával pillanatok alatt tökéletes nyaralási hangulatot teremthet otthonában. A kókusz és lime egzotikus, friss illata betölti a fürdőszobát, miközben a víz gyengéden ápolja bőrét.

Cikkszám: MUE-200001368
Tartalom: 60 g
EAN: 4008491126809
Gyártói szám: 200001368
Márkák: tetesept
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Alkalmazás: Öntsön egy kis mennyiségű terméket a folyó fürdővízbe, és lazítson.
Összetevők (INCI)

Maris Sal, Magnesium Carbonate, Parfum, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Theobroma Cacao Seed Butter, Lecithin, Aqua, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Limonene, Linalool, CI 42051, CI 47005

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Ausztria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: tetesept Karibiktraum für сomagolósó

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder