Kneipp "Mély ellazulás" fürdőkristály, 60 g

Szantálfával és pacsulival

380 Ft

(6.333 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 60 g

raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Vegán
  • Szilikonolaj nélkül
  • Magas mélysótartalom

Gyakran együtt vásárolt a Kneipp "Viszlát stressz" fürdőkristály, 60 g termékkel

Kneipp "Mély ellazulás" fürdőkristály, 60 g 380 Ft (6.333 Ft / kg)
Kneipp "Viszlát stressz" fürdőkristály, 60 g 353 Ft (5.883 Ft / kg)
Teljes összeg: 733 Ft
Leírás

Kényeztesse magát egy kis kikapcsolódással a fürdőszobában a Kneipp fürdőkristállyal. A fürdőkristály többek között szantálfa kivonatot, pacsuliolajat és nagy arányban mélysót tartalmaz. Ezenkívül a formula vegán, szilikon- és ásványolaj mentes.

Cikkszám: MUE-915455
Tartalom: 60 g
EAN: 4008233150963
Gyártói szám: 915455
Márkák: Kneipp
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Terméktulajdonság: Vegán
Mentes: Ásványolaj, Paraffin, Állatkísérlet
Alkalmazás: Öntsön egy kis mennyiségű terméket a folyó fürdővízbe, és lazítson.
Összetevők (INCI)

Sodium Chloride, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Pterocarpus Soyauxii Wood Extract, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Limonene, Geraniol, Citronellal, Linalool, Parfum, Polysorbate-20, Glycerin, Aqua, Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E), CI 28440, CI 42051, Benzoic Acid

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Kneipp GmbH, Winterhäuser Str. 85, 97084, Würzburg, Németország, www.kneipp.com/de_de/home

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kneipp "Mély ellazulás" fürdőkristály

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder