Fa Soft Coconut Milk krémtusfürdő, 250 ml

pH-semleges tusfürdő a hidratált bőrért

710 Ft

(2.840 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 250 ml

raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Kókusztej illat
  • Krémes és enyhe

Gyakran együtt vásárolt a Fa Soft Cacao Cream & Oil krémtusfürdő, 250 ml termékkel

Fa Soft Coconut Milk krémtusfürdő, 250 ml 710 Ft (2.840 Ft / l)
Fa Soft Cacao Cream & Oil krémtusfürdő, 250 ml 710 Ft (2.840 Ft / l)
Teljes összeg: 1.420 Ft
Leírás

A Fa Soft Coconut Milk krémtusfürdője a kókusztej és a vanília gyengéd illatába borítja Önt. Formulája nemcsak különösen enyhe és krémes, hanem állati eredetű összetevőktől is mentes.

Cikkszám: MUE-FSCM1
Tartalom: 250 ml
EAN: 4015100864052
Gyártói szám: FSCM1
Márkák: Fa
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Terméktulajdonság: Vegán
Alkalmazás: Habosítsa fel tenyerében. Ezután gyengéden oszlassa el nedves bőrén, majd alaposan öblítse le.
Összetevők (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glyceryl Laurate, Glycol Distearate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Laureth-4, Hydrogenated Castor Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Terpineol, Linalool, Sodium Benzoate

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Németország, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Fa Soft Coconut Milk krémtusfürdő

1 vásárlói vélemény más nyelven

5,0 az 5 csillagból
5 csillag
2 (100%)
4 csillag
0 (0%)
3 csillag
0 (0%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

2 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.