Fa Dezodor spray Sensual Violet Leaves Passion, 150 ml

Megbízható dezodork védelem és kellemes bőrérzet

Új!

790 Ft

(5.267 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 150 ml

Raktáron ettől: október 19.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 20., kedd-ig

Tulajdonságok és előnyök

  • Bőrbarát formula
  • Érzéki illat és frissességérzet
  • Akár 48 órás védelem alumínium nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Fa Sport tusfürdő, 250 ml termékkel

Fa Dezodor spray Sensual Violet Leaves Passion, 150 ml 790 Ft (5.267 Ft / l)
Fa Sport tusfürdő, 250 ml 710 Ft (2.840 Ft / l)
Teljes összeg: 1.500 Ft
Leírás

A Fa Sensual Violet Leaves Passion dezodor spray hosszan tartó frissességérzetet biztosít, miközben kellemes és ápolt bőrérzetet nyújt.

Minden előny egy pillantásra:

  • Hosszan tartó védelem: Akár 48 órán át véd, alumíniumsók nélkül.
  • Érzéki illat: Ibolyavirág, gyöngyvirág és fehér pézsma illatkompozíciójával varázsolja el.
  • Nem hagy maradványokat: Nem hagy fehér nyomokat a ruházaton.
  • Vegán formula: Teljes mértékben állati eredetű összetevőktől mentes.
  • Bőrbarát formula: Egyszerű használat mellett is hozzájárul a kellemes bőrérzethez.

Cikkszám: MUE-FDPU2
Tartalom: 150 ml
EAN: 4015100863710
Gyártói szám: FDPU2
Márkák: Fa
Alkalmazás: Permetezze a hónalj bőrére körülbelül 15 cm távolságból. Hagyja teljesen megszáradni, mielőtt a ruhával érintkezne. Ne használja irritált bőrön.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Németország, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Fa Dezodor spray Sensual Violet Leaves Passion