Fa Deo Roll On Fresh+Dry Active Pearls, 50 ml

Kellemes frissességérzet és védelem a ruhán hagyott nyomok nélkül

Új!

790 Ft

(15.800 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 50 ml

Raktáron ettől: október 19.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 20., kedd-ig

Tulajdonságok és előnyök

  • Mindennapos testápoláshoz
  • Friss rózsaszirmok illata
  • Alkoholmentes és vegán formula

Gyakran együtt vásárolt a Fa Sport tusfürdő, 250 ml termékkel

Fa Deo Roll On Fresh+Dry Active Pearls, 50 ml 790 Ft (15.800 Ft / l)
Fa Sport tusfürdő, 250 ml 710 Ft (2.840 Ft / l)
Teljes összeg: 1.500 Ft
Leírás

A Fa Deo Roll On Fresh+Dry Active Pearls izzadásgátló a mindennapos testápoláshoz, amely kellemes frissességérzetet biztosít.

Minden előny egy pillantásra:

  • Friss illat: Elvarázsol a friss rózsaszirmok illatával.
  • Nem hagy foltot: Nem hagy fehér maradványokat a ruhán.
  • Vegán receptúra: Alkohol- és állati eredetű összetevők nélküli formula.
  • Egyszerű használat: A praktikus roll-on applikátor megkönnyíti a gyors és precíz felvitelt.
  • Kellemes bőrérzet: Támogatja a kellemes bőrérzetet viselés közben.

Cikkszám: MUE-FROA3
Tartalom: 50 ml
EAN: 4015100863550
Gyártói szám: FROA3
Márkák: Fa
Alkalmazás: Gyengéd nyomással egyenletesen vigye fel a dezodort teljes hónaljra. Hagyja teljesen megszáradni, mielőtt a ruhával érintkezne. Ne használja irritált bőrön.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Németország, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Fa Deo Roll On Fresh+Dry Active Pearls

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder