Catrice Melt & Shine Juicy ajakbalzsam, 10 - Shell Yeah (1,30 g)

Fényes ajakbalzsam

551 Ft 1.840 Ft -70%

(423.846 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Szín: 10 - Shell Yeah

Még 2 darab raktáron

Kiszállítás október 05., hétfő-ig, amennyiben csütörtök 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Nem ragad
  • Parabénmentes
  • Vegán formula

Gyakran együtt vásárolt a Catrice Melt&Plump Juicy Lip Plumper, 030 - Tipsy In Love (1,80 g) termékkel

Catrice Melt & Shine Juicy ajakbalzsam, 10 - Shell Yeah (1,30 g) 551 Ft (423.846 Ft / kg)
Catrice Melt&Plump Juicy Lip Plumper, 030 - Tipsy In Love (1,80 g) 551 Ft (306.111 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.102 Ft
Leírás

A vegán Melt & Shine Juicy ajakbalzsam nemcsak értékes ápolást nyújt az ajkaknak, hanem különösen szép, fényes színt is kölcsönöz nekik. Nem ragad, így az ajkai mindig ápoltnak fognak érződni. A színezett ajakbalzsam formulája parabénmentes is.

Cikkszám: MUE-944551
Tartalom: 1,30 g
EAN: 4059729445513
Gyártói szám: 944551
Márkák: Catrice
Terméktulajdonság: Vegán
Mentes: Olaj, Parabén, Állatkísérlet, Glutén
Összetevők (INCI)

Polybutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Synthetic Wax, Vp/Eicosene Copolymer, Hydrogenated Polycyclopentadiene, Ethylene / Propylene Copolymer, Dicalcium Phosphate, Synthetic Fluorphlogopite, Silicia, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E), Undaria Pinnatifida Extract, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Disteardimonium Hectorite, Polyhydroxystearic Acid, Benzyl Alcohol, Aroma, Tin Oxide, CI 15850 (Red 7 Lake), CI 15985, CI 77491, CI 77891 (Titanium Dioxid)

Jogi információk
Gyártó: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Németország, cosnova.com/de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Catrice Melt & Shine Juicy ajakbalzsam