bebe Gyöngyházfény ajakápoló, 4,90 g

A több csillogásért a mindennapokban

740 Ft 830 Ft -11%

(151.020 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 4,90 g

raktáron

Kiszállítás október 08., csütörtök-ig, amennyiben kedd 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Minden bőrtípus számára
  • Rózsaolaj-kivonattal és shea vajjal
  • Finoman csillogó

Gyakran együtt vásárolt a bebe 3in1 Repair ajakápoló, 4,90 g termékkel

bebe Gyöngyházfény ajakápoló, 4,90 g 740 Ft (151.020 Ft / kg)
bebe 3in1 Repair ajakápoló, 4,90 g 740 Ft (151.020 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.480 Ft
Leírás

Rózsaolaj-kivonatok és shea vaj segítségével ez az ajakápoló stift csodálatosan puha ajkakat biztosít! Nemcsak ásványi olajoktól mentes, hanem bőrgyógyászatilag is tesztelt. 98%-ban természetes összetételének köszönhetően értékes ápolással látja el az ajkakat, és elbűvölő, csillogó gyöngyházfényt kölcsönöz nekik.

Cikkszám: MUE-59020
Tartalom: 4,90 g
EAN: 3574661663555
Gyártói szám: 59020
Márkák: bebe
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Mentes: Ásványolaj
Összetevők (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Synthetic Beeswax, Vegetable Oil, Glyceryl Behenate, Mica, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Tocopherylacetat, Rosa Damascena Flower Extract, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Vanillin, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 73360, CI 77492 (Iron Oxide)

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Ausztria, www.jnjaustria.at

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: bebe Gyöngyházfény ajakápoló

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder