AVEO Vanilla & Macadamia 24h dezodoráló spray, 250 ml

Megbízható dezodorvédelem és kellemes illat

Új!

790 Ft

(3.160 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 250 ml

Még 2 darab raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Minden bőrtípusra
  • Vanília- és makadámiaillattal
  • 24 órás hatás

Gyakran együtt vásárolt a AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml termékkel

AVEO Vanilla & Macadamia 24h dezodoráló spray, 250 ml 790 Ft (3.160 Ft / l)
AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml 900 Ft (4.500 Ft / l)
Teljes összeg: 1.690 Ft
Leírás

Az AVEO Vanilla & Macadamia 24h dezodoráló spray megbízható védelmet nyújt. A formula a vanília és a makadámia illatát ötvözi.

Minden kiemelt tulajdonság egy pillantásra:

  • 24 órás hatás: Hosszan tartó védelmet biztosít.
  • Vaníliaillat: Finom vaníliaillatot hagy maga után.
  • Makadámiaillat: Diósan lágy makadámiaillattal teszi teljessé az illatélményt.

Cikkszám: MUE-1550193
Tartalom: 250 ml
EAN: 4053776001562
Gyártói szám: 1550193
Márkák: AVEO
Bőrtípus: normál bőr
Alkalmazás: Permetezze a hónalj bőrére körülbelül 15 cm távolságból. Hagyja teljesen megszáradni, mielőtt a ruhával érintkezne. Ne használja irritált bőrön.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Hollandia, www.royalsanders.com

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: AVEO Vanilla & Macadamia 24h dezodoráló spray