AVEO Deo Roll-On Blütenzauber, 50 ml

Megbízható dezodorkontroll és virágos frissesség

Új!

410 Ft

(8.200 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 50 ml

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 14., szerda-ig

Tulajdonságok és előnyök

  • Mindennapos használatra
  • Virágos illat és frissesség
  • Praktikus roll-on kiszerelés

Gyakran együtt vásárolt a AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml termékkel

AVEO Deo Roll-On Blütenzauber, 50 ml 410 Ft (8.200 Ft / l)
AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml 900 Ft (4.500 Ft / l)
Teljes összeg: 1.310 Ft
Leírás

Az AVEO Deo Roll-On Blütenzauber virágos illatú roll-on dezodor.

A legfontosabb előnyök egy pillantásra:

  • Praktikus kiszerelés: A roll-on egyszerű felvitelt tesz lehetővé.
  • Virágos illat: Virágos illatot hagy a bőrön.

Cikkszám: MUE-1554883
Tartalom: 50 ml
EAN: 4053776001487
Gyártói szám: 1554883
Márkák: AVEO
Bőrtípus: normál bőr
Alkalmazás: Gyengéd nyomással egyenletesen vigye fel a dezodort teljes hónaljra. Hagyja teljesen megszáradni, mielőtt a ruhával érintkezne. Ne használja irritált bőrön.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Royal Sanders BV, Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Hollandia, royalsanders.com/de/home-deutsch

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: AVEO Deo Roll-On Blütenzauber