AVEO Gentle Fresh dezodor spray, 200 ml

Megbízható frissesség és védelem a testszag ellen

Új!

600 Ft

(3.000 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 200 ml

Még 6 darab raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Tulajdonságok és előnyök

  • Alumíniumsóktól mentes
  • Frissítő illat
  • 24 órás védelem a testszag ellen

Gyakran együtt vásárolt a AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml termékkel

AVEO Gentle Fresh dezodor spray, 200 ml 600 Ft (3.000 Ft / l)
AVEO Good Mood tusfürdő, 200 ml 900 Ft (4.500 Ft / l)
Teljes összeg: 1.500 Ft
Leírás

Az AVEO Gentle Fresh dezodor spray megbízható védelmet nyújt a testszag ellen, és friss érzetet biztosít. A formula alumíniumsók hozzáadása nélkül készült.

Az összes előny egy pillantásra:

  • 24 órás védelem: Hosszan tartó védelmet nyújt a testszag ellen.
  • Alumíniumsóktól mentes: Alumíniumsók hozzáadása nélkül készült formula.
  • Frissítő illat: Kellemes illatot hagy maga után.

Cikkszám: MUE-VK52549
Tartalom: 200 ml
EAN: 2200311238088
Gyártói szám: VK52549
Márkák: AVEO
Bőrtípus: minden bőrtípusra
Alkalmazás: Permetezze a hónalj bőrére körülbelül 15 cm távolságból. Hagyja teljesen megszáradni, mielőtt a ruhával érintkezne. Ne használja irritált bőrön.
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: Vema GmbH & Co. KG, Portnerstraße 84, 86356, Neusäß, Németország, vema.net

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: AVEO Gentle Fresh dezodor spray

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder