ARTIST Professional Professional hajszínező sampon, 74 – Rézarany (14 ml)

Ragyogó színreflexek és selymes fény a hajnak

Új!

410 Ft

(29.286 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Szín: 74 – Rézarany

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 13., kedd-ig

Tulajdonságok és előnyök

  • Ragyogó színreflexekért
  • Színpigmentekkel és UV-szűrővel
  • Selymesen fénylő hajért

Gyakran együtt vásárolt a ARTIST Professional Hajkúra - Ezüst+Fény, 20 ml termékkel

ARTIST Professional Professional hajszínező sampon, 74 – Rézarany (14 ml) 410 Ft (29.286 Ft / l)
ARTIST Professional Hajkúra - Ezüst+Fény, 20 ml 122 Ft (6.100 Ft / l)
Teljes összeg: 532 Ft
Leírás

Az ARTIST Professional Professional hajszínező samponja egyesíti a hajmosást a gyengéd színfrissítéssel. Ragyogó színreflexeket kölcsönöz a hajnak, amely így selymes fényt kap.

Minden előny egy pillantásra:

  • Beépített színpigmentek: Ragyogó színreflexeket biztosítanak a hajban.
  • UV-szűrővel: Védelmet nyújt a hajnak.
  • Selymes fény: A haj tapintása érezhetően simábbá válik, és ragyogó fényt kap.

Cikkszám: MUE-101050
Tartalom: 14 ml
EAN: 2200268880576
Gyártói szám: 101050
Márkák: ARTIST Professional
Hajszín: Szőke, Vörös, Barna
Hajtípus: Minden hajtípusra, Normál haj
Hajfestékek – Fontos biztonsági információk és figyelmeztetések
Jogi információk
Gyártó: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Németország, jocosregensburg.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Professional hajszínező sampon