Terra Naturi HYDRO & REPAIR sampon, 50 ml

Ápolja a hajat mosás közben

450 Ft

(9.000 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 50 ml

Raktáron ettől: október 06.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 07., szerda-ig

Tulajdonságok és előnyök

  • Száraz és sérült hajra
  • Erősítő tulajdonságok
  • Gyengéd tisztítás

Gyakran együtt vásárolt a Terra Naturi HYDRO & REPAIR hajbalzsam bio-kókuszolajjal és bio-aloe verával, 50 ml termékkel

Terra Naturi HYDRO & REPAIR sampon, 50 ml 450 Ft (9.000 Ft / l)
Terra Naturi HYDRO & REPAIR hajbalzsam bio-kókuszolajjal és bio-aloe verával, 50 ml 410 Ft (8.200 Ft / l)
Teljes összeg: 860 Ft
Leírás

Kifejezetten száraz, sérült hajra kifejlesztett sampon, amely poliszacharid építőelemekből álló aktív összetevő-komplexen alapul, táplálja a hajat, miközben tisztít. Különösen gyengéd és erősítő tulajdonságokkal rendelkezik a megújult simaságért.

Cikkszám: MUE-600-90-0014
Tartalom: 50 ml
EAN: 2200306610974
Gyártói szám: 600-90-0014
Márkák: Terra Naturi
Hajtípus: Minden hajtípusra, Igénybe vett haj, Száraz haj
Terméktulajdonság: Vegán
Minősítések: NaTrue
Alkalmazás: Masszírozza el a sampont nedves hajában, majd alaposan öblítse le.
Összetevők (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Fructooligosaccharides, Glyceryl Oleate, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Sodium Benzoate, Parfum, Potassium Sorbate, Glycerin, Potassium Lactate, Sodium Phytate, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Jogi információk
Gyártó: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Németország, www.dreibio.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Terra Naturi HYDRO & REPAIR sampon

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder